personeel

Bestuurspan

L. Pretorius

Skoolhoof

S. van Deventer

Adjunkhoof van Akademiese-aktiwiteite

C. Brandt

Adjunkhoof van Buitekurrikulêre-aktiwiteite

K. Meyers

Adjunkhoof van leerder aktiwiteite

L. Erasmus

Grondslagfase Departementshoof

H. Human

Dissiplinehoof

S. Wolstenholme

Wiskunde & Wetenskap Departementshoof

C. de Swardt

Tale Departementshoof

A Krugel

Geesteswetenskappe Departementshoof

L. du Plessis

Sportorganiseerder

C. Wessels

Kultuurorganiseerder

W. van Greunen

Skoolbestuursekretaresse

E. Swanepoel

Geboue en Terein

onderwysers

K. Bierman

Graad RR
Graadhoof

B. Grobler

Graad RR

L. Pieterse

Graad RR
Assistent

B. de Bruyn

Graad RR
Assistent

R. Maritz

Graad R
Graadhoof

A. Koen

Graad R

L. Theron

Graad R

S. Husemeyer

Graad R

S. Pretorius

Graad 1
Graadhoof

E. Powell

Graad 1

L. Erasmus

Graad 1

P. Setje

Graad 1
Assistent

I. Viviers

Graad 1

I. Esbach

Graad 1
Assistent

A. Nel

Graad 2
Graadhoof

K. Erasmus

Graad 2
Assistent

M. Olivier

Graad 2

G. Pavier

Graad 2

N. van der Walt

Graad 2
Assistent

A. Holtzhausen

Graad 2

S. Pohl

Graad 3
Graadhoof

W. van Greunen

Graad 3

C. Wessels

Graad 3

W. Shadung

Graad 3
Assistent

K. Raseruthe

Graad 3

N. Grobler

Graad 3
Assistent

W. Koen

Graad 4
Graadhoof

L. Theron

Graad 4

P. Theron

Graad 4

L. Seleka

Graad 4

A. Neetling

Graad 5
Graadhoof

L. Du Plessis

Graad 5

M. Pepler

Graad 5

M. Morema

Graad 5

Z. Buys

Graad 6
Graadhoof

E. Swanepoel

Graad 6

C. Jordaan

Graad 6

M. Grove

Graad 6

L. van der Merwe

Graad 7
Graadhoof

C.J. de Swardt

Graad 7

E. Venter

Graad 7

M. Joubert

Graad 7

Sonder Voog Personeel

R. Brandt

Robotika

L. Wiid

Robotika

Eunice Anders

Assistent

L. Heyneke

Assistent

C. Brand

Student

H. Wessels

Student

Admin personeel

R. Cloete

M. du Plooy

M. Lotter

M. Mostert

L. Spammer

Beheerliggaam

F. Van der Merwe

O. Mabotja

M. Van der Merwe

M. Fuls

V. Duvenhage

K. Jacobs

M. Mostert

M. Van der Schyff

M. Pieterse

M. Blignaut