Like us on Facebook Email UsCall us on: 014 763 2860
Logo

Personeel / Staff

Personeel 2019
Skoolhoof / Principal
L Pretorius

L. Pretorius
4 Mei

Adjunkhoof / Deputy Principal
Sonja van Deventer.jpg

Sonja van Deventer
30 April

Administratiewe / Administrative
Ronel Cloete

Ronel Cloete
10 April

Marlene Lötter

Marlene Lötter
23 Desember

Maritha du Plooy

Maritha du Plooy
5 Desember

Lizette Spammer

Lizette Spammer
4 Augustus

Maralinda Mostert

Maralinda Mostert
25 Mei

Onderwysers / Teachers
Graad RR / Grade RR
Katinka Bierman

Head of Grade RR
Katinka Bierman
13 November

Salomie-Theron

Grade RR
Salomie Theron
19 Junie

Angelique Botha

Grade RR
Angelique Botha
22 September

Chanevan Rooyene

Grade RR
Chane van Rooyene
7 Desember

Graad R / Grade R
Collette du Plessis

Head of Grade R
Collette du Plessis
24 April

Lizette-Theron

Grade R
Lizette Theron
21 Desember

Riette Maritz

Grade R
Riëtte Maritz
25 January

Charne-Bezuidenhout

Grade R
Charne Bezuidenhout

Semari-Husemeyer

Grade R
Semari Husemeyer

Graad 1 / Grade 1
Nikita Botha

Head of Grade 1
Nikita Botha
24 November

Elsabe Powell

Grade 1
Elsabé Powell
31 Desember

Linda Erasmus

Grade 1 HOD
Linda Erasmus
5 Augustus

Sarie Pretorius

Grade 1
Sarie Pretorius
11 September

Dinie Pieterse

Grade 1
Dinie Pieterse
25 Junie

Graad 2 / Grade 2
Michelle-Grobler

Head of Grade 2
Michelle Grobler
6 Augustus

Wiidke Cronk

Grade 2
Wiidke Cronk
19 Februarie

Jennifer Kekana

Grade 2
Jennifer Kekana
17 Junie

Anna-Susan Erasmus

Grade 2
Anna-Susan Erasmus
31 Augustus

Retha Brandt

Grade 2
Retha Brandt
20 November

Graad 3 / Grade 3
Kwena Raseruthi

Head of Grade 3
Kwena Raseruthi
9 April

Janine Adamson

Grade 3
Janine Adamson
19 Augustus

Willemien van Greunen

Grade 3
Willemien van Greunen
8 Julie

Gerlien Pavier

Grade 3
Leigh-Ann Bouwer
23 September

Sanet Pohl

Grade 3
Sanet Pohl
15 Oktober

Graad 4 / Grade 4
Wannie Viviers

Head of Grade 4
Wannie Viviers
26 Julie

Annalise Neethling

Grade 4
Annalise Neethling
28 Desember

Charles Majadibodu

Grade 4
Charles Majadibodu
25 Februarie

Michelle De Nysschen

Grade 4
Michelle De Nysschen
1 Mei

Graad 5 / Grade 5
Dune Gouws

Head of Grade 5
Dune Gouws
15 Augustus

Stefan Hattingh

Grade 5
Stefan Hattingh
23 Maart

Hanro Human

Grade 5
Hanro Human
22 Junie

Ettienne Venter

Grade 5
Ettienne Venter
23 Desember

Michael Morema

Grade 5
Michael Morema
2 Desember

Graad 6 / Grade 6
Meraai Grové

Head of Grade 6
Meraai Grové
8 Maart

Charlie Brandt

Grade 6
Charlie Brandt
9 Mei

Zirk Buys

Grade 6
Zirk Buys
1 April

Danelle Gerber

Grade 6
Danelle Gerber
4 Maart

Graad 7 / Grade 7
Corrie van der Merwe

Head of Grade 7
Corrie van der Merwe
12 Junie

Jimmy du Plessis

Grade 7
Jimmy du Plessis
15 Februarie

Mercia Joubert

Head of Grade 7
Mercia Joubert
4 November

Corné de Swardt

Grade 7
Corné de Swardt
26 Februarie

Geen Voogklas / No Guardian Class
Annie Krügel

Head of Grade / Reading Rocket
Annie Krügel
3 Augustus

Santjie Wolstenholme

HOD
Santjie Wolstenholme
13 Junie

Karin Meyers

DPO
Karin Meyers
25 April

Erika Swanepoel

Grounds Organiser
Erika Swanepoel
17 Augustus

Student
Collette du Plessis

Student
Lourens du Plessis
10 Mei

CJ de Swardt

Student
CJ de Swardt
28 Mei

Lloyd Seleka

Student
Lloyd Seleka
12 Mei

Lourens Theron

Student
Lourens Theron

Pieter Theron

Student
Pieter Theron

Nelia Grobler

Student
Nelia Grobler

Personeel 2019
Algemene assistente / General assistant
Andries Masoma

Andries Masoma
12 Augustus

Frans Molekwa

Frans Molekwa
12 Februarie

Stephen Moloatse

Stephen Moloatse
3 Februarie

Phistus Mokweti

Phistus Mokweti
30 Oktober

Farock Mushi

Farock Mushi
6 Maart

Skoolhoof / Principal
L Pretorius

L. Pretorius

Adjunkhoof / Deputy Principal
S.van Deventer

S. van Deventer

Dagbestuur / Executive Management Team
C.Sparks

Voorsitter
C. Sparks

N.Gerber

Ondervoorsitter
Marius Mostert

R.Cloete

Sekretaresse
R Cloete

S van Deventer

Adjunk-sektretaresse
S van Deventer

Skoolbestuur / School Management
E. Swanepoel

Terreinorganiseerder /
School Grounds Organiser
E. Swanepoel

S. Wolstenholme

Akademie / Kurrikulêr

S. Wolstenholme

C. de Swart

Kultuurorganiseerder /
Cultural Organiser
C. de Swart

C Brandt

Sportorganiseerder /
Sports Organiser
C Brandt

K. Meyers

DPO Aangeleenthede / Dissiplinêre Komitee
K. Meyers

A. Krügel

Tegnologie

A. Krügel

Elsabe Powell

Borge/Bemarking/
Fondsinsameling
E.Powell

Marlene Lotter

Borge/Bemarking/
Fondsinsameling
M. Lotter

S van Deventer

OOV

S van Deventer

C.Sparks

Onderhoudskomitee

C. Sparks