Like us on Facebook Email UsCall us on: 014 763 2860
Logo

Leerlingraad 2020 / Student Council 2020

 

 

Agter v.l.n.r Wikus van Schalkwyk, Kemo Mocheko, Rethabile Seabela, Tina-Marie de Kock, Elmarie Cloete, Wilmi van Rooyen, Zoey Elenis, Florence Mbako, Lene vd Merwe, Alexa Watkins, Khumo Majadibodu

Middel v.l.n.r Reaboka Maremane, Orehile Tlale, Nia Senosky, Elane Seymour, Manja Labuschagne, Elise Uijs, Yentl Lemboe, Maryke Gerber, Leago Nyaka, Nika Snyman, Onalenna Rankapole

Voor v.l.n.r Joshua Young, Andre Wagener, Barnabas Nyamakupe, Oabile Mabotja, Arno Besseling, Franco Oberholzer, C.W Spark

Head Boy and Girl for 2019. Divan Gerber and Leane Snyman

 

head boyhead girl

Rekenaar leiers 2019 / Computer Leaders 2019

Rekenaarleiers

Lizzy Bornman, Annica Breedt, Georgia en Jacky de Beer, Tina-Mari de Kock, Marlena Janse van Rensburg, Nialize Jordan, Manja Labuschagne, Florence Mbako, Refilwe Moatshe, Abigail Potgieter, Misschka Prinsloo, Charlee Slabbert, Elise Uijs, Wilmi van Rooyen.

Nuwe leiers van Laerskool Bosveld Primary vir 2019.

 

2019

Baie geluk aan die leiers wat `n baie groot verantwoordelikheid op hulle skouers dra om Laerskool Bosveld Primary se ambassadeurs te wees.

 

5de ry agter links na regs
Anray Claasen, Amahle Gouws, Gert Pretorius, Somila Gubuza, Joshua Potgieter, Albert von Ronge

4de ry
Kelly Lewis-Enright, Elani Neethling, Aimee de Beer, Megan Kirby, Dhania Bezuidenhout, Christoff Erasmus, Derik Besseling

3de ry
Samuel Leahy, Dimpho Mabotja, Tamia Oakes, Dawn Engelbrecht, Dikeledi Mamafa, Precious Mamabolo, Wihann Smit

2de ry
Kenny Matloga, Chane Esmaraldo, Hanno Kay, Zelri Goedhart, Xilombe Bvuma, Morgan-Lee Muller, Tia Oakes, Marubini Lekgau

1ste ry
Timmy Moraba, Sarah Smith, Leane Snyman, Kayla Human, Kailey Smith, Divan Gerber

Afwesig
Michelle Miller en Timmy Smith

Leerlingraadsvoogde / student Council Guardians

Meraai Grove - Organiseerder

Marius-Mostert

Mnr C Brandt

Me S van Deventer

Marius-Mostert

Mnr Z Buys